Mary-Kate drží smutek

16. února 2008 v 9:04 |  olsenky

Mary-Kate Olsen drží smutek

Herečka Mary-Kate Olsenová se snaží zapomenout na smrt svého přítele Heathe Ledgera na divokých alkoholových večírcích.
Herečka Mary-Kate Olsenová se snaží zapomenout na smrt svého přítele Heathe Ledgera na divokých alkoholových večírcích.
Heath Ledger Herečka Mary-Kate Olsenová se snaží zapomenout na smrt svého přítele Heathe Ledgera na divokých alkoholových večírcích.Heath byl přítel. Jeho smrt vnímám jako tragickou životní ztrátu. Jsem teď v myšlenkách s jeho rodinou, která po jeho smrti prožívá těžké chvíle," nechala se slyšet jedna ze slavných dvojčat Olsenových.
Mary-Kate měla s Heathem intimní poměr. Byla také mezi prvními, kteří se o tragické události dozvěděli. V úterý 22. ledna našla Ledgerovo již studené tělo jeho osobní masérka v jeho bytě
v New Yorku.
Aby se vyhnula mediálnímu humbuku, zavolala z hercova mobilního telefonu celkem třikrát poslednímu volajícímu, jímž byla právě Mary-Kate. Ta se zrovna nenacházela ve městě, a tak na místo tragédie poslala ochranku ze svého nedalekého newyorského bytu. Až poté byla přivolána policie.
Olsen a Ledger se poznali v létě v roce 2006. Přestože se od té doby pravidelně stýkali a poslední tři měsíce se vídali prakticky denně, svůj vztah nikdy ­veřejně nepřiznali. Snad také proto, že herec neměl ještě stále dořešený vztah s bývalou snoubenkou Michelle Williams (27), jež mu porodila dceru Matildu (2).
Mary-Kate si vyšla do společnosti až týden po smrti svého milého. Pod dohledem ochranky navštívila newyorský podnik Pianos, kde podle očitých svědků zapíjela svůj žal.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Litujete mary-kate že jí zemřel milenec??

Ano moc lituji 94.4% (17)
ano 0% (0)
částečně 0% (0)
možná trochu 0% (0)
ne 0% (0)
ne vůbec zaslouží si to 5.6% (1)

Komentáře

1 nekecej kecalko! nekecej kecalko! | 26. června 2008 v 16:00 | Reagovat

hele NEKECEJ psalo se že se neví jestli s ní měl styk takže nekecej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama