pravda o m-k a ash

14. února 2008 v 20:35 |  olsenky
Chodila jsem vloni do školy Campbell Hall High s oběma Mary- Kate a Ashley Olsen. Campbell leží blízko mého domova v Kalifornii - v San Fernando Valley, který je blízko Hollywoodských kopců. Tolik lidí tam o nich mluví. Většina toho, co se proslýchá, jsou patrně jen pověsti, ale poskytnu vám stoprocentně čerstvé, neupravené a přesné informace o dívkách, které vás zajímají. Teď když jsem absolvoval, jdu do USC a ony jsou teď v New Yorku, ale od přátel jsem slyšel, že Mary-kate uvažuje o brzkém návratu. Podívejte, nejsem tu proto, abych tvořil historky nebo se účastnil bezvýznamných klepů, upřímně řečeno, jsem na to trochu starý. Omluvte, prosím vás, poněkud neformální ráz mého dopisu, chci prostě jen předložit prostá fakta a uvést na pravou míru pár mylných představ. Už se s děvčaty nekamarádím, ale vloni jsem s nimi byl velmi dobře známý a pár mých přátel se důvěrně kamarádilo s Ashley, tou z dvojčat, se kterou se dá lépe vyjít. Naše škola byla krásná, ale trochu malá, takže řeči se tam rychle šíříly. Tohle vám chci říct - to jsou čistá fakta, která nechtějí nikomu ublížit, nebo vyvolat nějaké individuální požadavky, dokonce ačkoli si myslím, že někteří z vás lžou, což nesnáším, jsem moc rád, že nejsem jeden z těchto lhářů.
9. Pravděpodobně nejkontroverznější z mých sdělení je toto: Mary-Kate a Ashley berou drogy. Ale vytrvejte - nejsou bláznivými závisláky jak říkaí někteří lidé. Mary-Kate odjela na místo v Utahu, aby se zbavila své poruchy příjmu potravy a problému s kokainem, ale hlavně šlo o problém s jídlem. Mé kamarádky i já jsme se je vždycky snažily podpořit v jejich úsilí - protože jsme věděly, že fotografové všude kolem věci neusnadňují. Mary-Kate měla přítele jménem Jason který nám vždycky dával kokain, ale Olsenky to braly společně s většinou z nás! Nebyly jediné - byla to celá naše parta. nebyla to tak velká aféra, jakou z toho později udělali. Ale, ano, Ashley a zvlášť Mary-Kate braly kokain s námi ostatními. Mary-Kate to trochu vykolejilo a skončila na rehabilitacích - ale Ashley, jak se zdálo, držela drogy pod kontrolou. To znamená, nebrala jich tolik jako sestra a nikdy neskončila na podlaze a nemuseli ji odvézt do nemocnice jako Mary-Kate.
Prosím vás, už o nich nemluvte! Předložila jsem vám fakta v černobílém podání, už není co dalšího říct. Michael, mediální reportér obou sester se jimi zabýval i ve skutečném životě. Dostávaly se do potíži kvůli nejbláznivějším uklouznutím a byly si vědomy, že každé prohlášení, které Michael udělá, je absurdní. Nikdy jsem ho neměla moc ráda (byl na naší škole z boží příčiny) a zkoušela jsem zjistit, kteří studenti zveřejňují věci na nástěnkách a vykřikují proti podezřelým osobám. Je tak sprostý! Skutečně - dokonce ani Ashley ho neměla ráda. Nevím, proč si nenajdou někoho jiného, kdo by je reprezentoval. Každá lež, kterou řekne veřejnosti, je průhledná. "Mary-Kate je v nemocnici ze zdravotních důvodů. Kokain není součástí jejéího problému." Ale jděte! Poproste Michaela, aby vás nedělal tak hloupé! Doufám, že jste tu našli všechno, co jste chtěli slyšet. Dejte mi vědět, co si o tom myslíte nebo jaké máte další otázky.
zdroj: www.mystic-olsen.net
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama